19 березня 2012
Команди, що заявились до участі в «Універсіаді Львівщини − 2012» з футзалу | |
1. | Національний Університет Львівська Політехніка (НУ «ЛП») |
2. | Дрогобицький Державний педагогічний Університет (ДДПУ) |
3. | Львівський Національний медичний Університет ім. Данила Галицького (ЛНМУ) |
4. | Львівський Державний Університет Фізичної Культури (ЛДУФК) |
5. | Львівський Державний Банківський Інститут (ЛДБІ) |
6. | Львівський Національний Університет Ветеринарної Медицини (ЛНУВМ) |
7. | Львівський національний університет імені Івана Франка (ЛНУ) |
8. | Львівський Національний Аграрний Університет (ЛНАУ) |
№ гри | Команди | Дата проведення | Місце проведення |
І тур | |||
1. | ЛДУФК − ЛДБІ | 14 березня, 16:00 | Спортзал ЛДУФК |
2. | ЛНУВМ − ЛНМУ | 14 березня, 18:00 | Спортзал ЛНУВМ |
3. | ЛНУ − ДДПУ | 19 березня, 19:00 | Спортзал ЛНУ |
4. | НУ «ЛП» − ЛНАУ | 14 березня, 15:00 | Спортзал НУ «ЛП» |
ІІ тур | |||
5. | ЛДБІ − ЛНАУ | 20 березня, 15:30 | Спортзал ЛБІ |
6. | ЛНУВМ − ЛДУФК | 21 березня, 17:00 | Спортзал ЛНУВМ |
7. | ЛНМУ − ЛНУ | 21 березня, 17:00 | Спортзал ЛНМУ |
8. | ДДПУ – НУ «ЛП» | 21 березня, 14:00 | Спортзал ДДПУ |
ІІІ тур | |||
9. | ЛНУВМ – ЛДБІ | 28 березня, 17:00 | Спортзал ЛНУВМ |
10. | ЛНУ − ЛДУФК | 26 березня, 19:00 | Спортзал ЛНУ |
11. | НУ «ЛП» − ЛНМУ | 28 березня, 15:00 | Спортзал НУ «ЛП» |
12. | ДДПУ − ЛНАУ | 28 березня, 14:00 | Спортзал ДДПУ |
IV тур | |||
13. | ЛНУВМ – ЛНАУ | 4 квітня, 17:00 | Спортзал ЛНУВМ |
14. | ЛНУ – ЛДБІ | 3 квітня, 19:00 | Спортзал ЛНУ |
15. | ЛДУФК − НУ «ЛП» | 4 квітня, 18:00 | Спортзал ЛДУФК |
16. | ЛНМУ – ДДПУ | 4 квітня, 17:00 | Спортзал ЛНМУ |
V тур | |||
17. | ЛНУ – ЛНУВМ | 9 квітня, 19:00 | Спортзал ЛНУ |
18. | НУ «ЛП – ЛДБІ | 11 квітня, 15:00 | Спортзал НУ «ЛП» |
19. | ДДПУ – ЛДУФК | Спортзал ДДПУ | |
20. | ЛНМУ − ЛНАУ | 11 квітня, 17:00 | Спортзал ЛНМУ |
VI тур | |||
21. | ЛНУ – ЛНАУ | 23 квітня, 19:00 | Спортзал ЛНУ |
22. | ЛНУВМ − НУ «ЛП» | 25 квітня, 17:00 | Спортзал ЛНУВМ |
23. | ДДПУ – ЛБІ | 25 квітня, 14:00 | Спортзал ДДПУ |
24. | ЛДУФК – ЛНМУ | 23 квітня, 18:00 | Спортзал ЛДУФК |
VII тур | |||
25. | НУ «ЛП» − ЛНУ | Спортзал НУ «ЛП» | |
26. | ДДПУ – ЛНУВМ | Спортзал ДДПУ | |
27. | ЛНМУ – ЛДБІ | Спортзал ЛНМУ | |
28. | ЛДУФК – ЛНАУ | 25 квітня, 18:00 | Спортзал ЛДУФ |
Головний суддя: Бабич С.П.
Головний секретар: Щепанський Ю.Я.