30 березня 2012
ТАБЛИЦЯ
результатів змагань «Універсіада Львівщини – 2012» з вільної боротьби серед ВЗО
№ | Вагова категорія | Прізвищзе, імя | Місце | Спортивний розряд | ВНЗ |
1. | До 48 кг | Рибак Ірина | 1 | МС | ЛДУФК |
2. | Галаджун Ольга | 2 | І | ЛНМУ | |
3. | Хома Ілона | 3 | І | ЛНУВМ | |
4. | Дячок Тетяна | 3 | І | ЛДУФК | |
1. | До 51 кг | Шнайдер Ольга | 1 | МС | ЛДУФК |
2. | Головчак Олена | 2 | І | НУ «ЛП» | |
3. | Матвійчук Наталя | 3 | І | ЛНМУ | |
4. | Кусяк Надія | 3 | КМС | ЛДУФК | |
1. | До 55 кг | Гусяк Ірина | 1 | МСМК | ЛДУФК |
2. | Кшивак Клементина | 2 | КМС | ЛДУФК | |
3. | Савчак Марія | 3 | І | ЛНЛУ | |
4. | Ткаченко Ганна | 3 | І | ЛНМУ | |
1. | До 59 кг | Скоблюк Лариса | 1 | МС | ЛДУФК |
2. | Гергель Оксана | 2 | МС | ЛДУФК | |
3. | Курневич Ольга | 3 | І | ЛНЛУ | |
4. | Домбровська Катерина | 3 | МС | ЛДУФК | |
1. | До 63 кг | Остапчук Юлія | 1 | МСМК | ЛДУФК |
2. | Мельник Тетяна | 2 | КМС | ЛНУВМ | |
3. | Гой Ольга | 3 | І | ЛНУВМ | |
4. | Хемич Роксолана | 3 | МС | ЛДУФК | |
1. | До 67 кг | Тичина Людмила | 1 | КМС | ЛДУФК |
2. | Мазур Наталія | 2 | КМС | ЛНУВМ | |
3. | Дідун Христина | 3 | І | ЛНУВМ | |
4. | Шевчук Наталія | 3 | І | ЛНУВМ | |
1. | До 72 кг | Кауфман Христина | 1 | МС | ЛДУФК |
2. | Раголя Ольга | 2 | КМС | ЛНУВМ | |
3. | Шарко Наталія | 3 | І | ЛНУВМ | |
4. | Копецька Сніжана | 3 | КМС | ЛНЛУ |
Чоловіки
№ | Вагова категорія | Прізвищзе, імя | Місце | Спортивний розряд | ВНЗ |
1. | До 50 кг | Тузяк Роман | 1 | І | НУ «ЛП» |
2. | Гіщак Іван | 2 | І | ЛНЛУ | |
3. | Пришляк Віктор | 3 | І | ЛНЛУ | |
4. | Береза Іван | 3 | КМС | ЛНУВМ | |
1. | До 60 кг | Первачук Олег | 1 | КМС | ЛДУМВС |
2. | Гелетій Остап | 2 | КМС | ЛДУФК | |
3. | Гурський Микола | 3 | КМС | НУ «ЛП» | |
4. | Федьків Андрій | 3 | КМС | ЛНУВМ | |
1. | До 66 кг | Колодко Ігор | 1 | КМС | ЛНМУ |
2. | Слюсаренко Сергій | 2 | КМС | ЛДУФК | |
3. | Кіпень Павло | 3 | КМС | ЛДУФК | |
4. | Руденко Роман | 3 | КМС | ЛНУВМ | |
1. | До 74 кг | Філевич Андрій | 1 | МС | ЛДУФК |
2. | Недокіс Сергій | 2 | МС | ЛДУФК | |
3. | Лахно Григорій | 3 | І | ЛНЛУ | |
4. | Гайдичук Ігор | 3 | І | ЛНЛУ | |
1. | До 84 кг | Перхалюк Володимир | 1 | МС | ЛДУФК |
2. | Мельник Олег | 2 | І | ЛНАУ | |
3. | Боднар Михайло | 3 | І | ЛДУФК | |
4. | Юрас Йосип | 3 | КМС | НУ «ЛП» | |
1. | До 96 кг | Жаханович Володимир | 1 | КМС | ЛДУФК |
2. | Гуменюк Олег | 2 | КМС | ЛДУФК | |
3. | Олешкевич Володимир | 3 | КМС | НУ «ЛП» | |
4. | Великий Святослав | 3 | І | ЛНЛУ | |
1. | До 120 кг | Сидоренко Павло | 1 | КМС | ЛНМУ |
2. | Забавський Андрій | 2 | І | НУ «ЛП» | |
3. | Павлюк Василь | 3 | І | ЛНАУ | |
4. | Шуркало Роман | 3 | І | НУ «ЛП» | |
В загальнокомандному заліку: (чоловіки і жінки разом) | ЛДУФК | 822 оч. | |||
| ЛНУВМ | 660 оч. | |||
| ЛНЛУ | 617 оч. | |||
Взяло участь всього: – 204 студента. Жінок – 80, в тому числі МСМК – 2, МСУ – 9, КМС – 5, Ір. – 24, ІІр. – 40. Чоловіків – 124, в тому числі МСУ – 4, КМС – 13, Ір. – 33, ІІр. – 74. |